Wypełniaj płatne ankiety i zarabiaj dodatkowe pieniądze.

Płatne ankiety stały się w ostatnim czasie bardzo modne i faktycznie dzięki ich wypełnianiu można zarobić dodatkowe pieniądze. Na samym początku muszę Cię jednak uświadomić, że zarobki jakie można w ten sposób osiągnąć nie są szczególnie imponujące. Myślę, że w najlepszym wypadku możesz liczyć na kilkadziesiąt złotych miesięcznie, a czasem i mniej.

Wszystko przede wszystkim zależy od tego, do jakiej grupy konsumenckiej się zaliczasz. Jak nietrudno się domyślić na najwięcej ankiet mogą liczyć pracujące osoby w wieku powyżej 25 lat, osiągające stały dochód oraz samodzielnie dokonujące zakupów. Na opinie takich właśnie osób najbardziej liczą firmy, które zlecają ankiety instytucjom badawczym.

Jeśli nie zaliczasz się do wspomnianej wyżej grupy nie wyklucza Cię to od razu z udziału w ankietach. Jednak musisz się liczyć z tym, że rzadziej będziesz zapraszany do udziału w ankietach.

Gdzie możesz się zgłosić z chęcią udziału w płatnych ankietach?

 • SMG KRC - to największa i najbardziej znana firma badawcza w Polsce. Wypełnij ankietę, bo na koniec czeka miła niespodzianka - Kliknij tutaj
 • SSI CORPORATION - dostępnych jest tu aż do 5 ankiet dziennie, to chyba najwięcej ze wszystkich firm badawczych. Zapisz się tu » Wypełniaj ankiety
 • My Survey Panel - do wypełniania ankiet mogą zgłaszać się wszystkie osoby powyżej 16 lat. W panelu dostępnych jest dużo ankiet, za których wypełnienie otrzymujemy punkty, które wymieniamy na bony do znanych sklepów sieciowych jak Media Markt, Decathlon, Saturn, Douglas i inne. Polecamy
 • Panel Opinea - za wypełnianie ankiet i wyrażanie opinii na różne tematy otrzymujemy wynagrodzenie w Euro. Wypłata już po osiągnięciu 5 euro.
 • Toluna - jest to bardziej portal, na którym możemy dzielić się opiniami na różne tematy. Za wypełnianie niektórych ankiet dostajemy punkty, które można wymieniać na nagrody typu bony handlowe do snanych sklepów sieciowych.
 • Global Test Market - za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty. Aby otrzymać wypłatę należy uzbierać 1000 punktów, które są równe 50 dolarom. Pieniądze otrzymasz czekiem na Twój adres domowy
 • Students Watch - w zamian za wypełnianie ankiet otrzymujemy punkty, które następnie można wymieniać na pieniądze lub nagrody. Portal skierowany głównie dla studentów.

Powyżej wymienione są tylko sprawdzone firmy badawcze, które co najmniej od kilku lat z powodzeniem działają na polskim rynku. Oczywiście istnieje jeszcze wiele innych zagranicznych firm, ale nie wspominam tu o nich gdyż nie wiem na ile są wiarygodne.

Bez wahania możesz zarejestrować się do wszystkich powyższych firm badania opinii publicznej. Dzięki temu możesz zwielokrotnić swój zarobek z płatnych ankiet. Ale jak już zostało wspomniane nie nastawiaj się na to, że zarobisz wielkie pieniądze. Potraktuj to raczej jako dodatek do innych, opisanych na tej stronie, form zarabiania np. sprzedaży na Allegro.

POLECAMY BESTSELLER: "Jak pracując mniej, zarabiać więcej." - Wiesław Kluz

Jak pracując mniej zarobić więcej

Z książki dowiesz się:

 • jak osiągnąć wolność finansową i robić to co chcesz, a nie to co musisz
 • jak nie dać się ograbić bankom i innym instytucjom, które wykorzystują Twój brak wiedzy na temat tego jak działa pieniądz
 • w jaki sposób brak pieniędzy dzisiaj pomoże Ci w przyszłości
 • co zrobić, aby na emeryturze podróżować i żyć pełnią życia - nasz rząd nie chce żebyć poznał ten sekret!

I to wszystko w bardzo niskiej cenie - Tylko 19,90 zł!
Kliknij by przeczytać więcej jak ta książka może zmienić Twoje życie »

Dowiedz się także jak możesz zarabiać na pisaniu tekstów »